Mogo

Tu atrodies šeit: » »

Auto aizdevums nesteidzoties, kaut 6 gadu laikā šeit

Bezprocentu kredīts: tagad aizdevumiem līdz pat -50% zemākas % likmes
Mēneša procentu likme: 30 % (kredīta summa 200€ + kredīta %)/200*100-100

GPL (gada procentu likme): individuāli

Aktivizācijas maksa: 0.01€
Kredīta summa: no 50€ līdz 15000€
Kredīta termiņš: no 3 līdz 72 mēnešiem

Darba laiks: darba dienās 9:00-18:00, brīvdienās 10:00-17:00
Vecuma ierobežojumi: sākot no 20 gadiem

Mogo.lv

Nepieciešamie dokumenti: pase, auto tehniskā pase, nav nepieciešami dokumenti par ikmēneša ienākumiem vai kredītvēsturi, auto ir jābūt reģistrētam uz Tava vārda un nedrīkst būt neapmaksāts līzings

Kredīta saņemšanas kārtība: lai saņemtu aizdevumu, jāaizpilda aizdevuma pieteikums internetā, jāparaksta aizdevuma līgums, jānoformē dokumenti CSDD

Kā aizņemties?

 

Papildus informācija: automašīna, ar kuru Tu garantē kredīta atmaksu, nedrīkst būt vecāka par 20 gadiem un tai ir jābūt ar spēkā esošu tehnisko apskati (vismaz vēl vienu mēnesi) un OCTA apdrošināšanai, kā arī automašīnai ir jābūt reģistrētai uz Tava vārda. Ja aizdevuma summa ir virs 5000 eiro Mogo.lv pieprasa, lai spēkā būtu arī KASKO apdrošināšana.

Konti: Swedbanka, Citadele banka, DNB, Nordea

Pieteikties Mogo kredītam

 

Adrese: AS "Mogo", Bauskas iela 86, Rīga, LV-1004 (3. st.), +371 66900900


 

Mogo auto kredīts

Mogo.lv piedāvā auto līzingu auto iegādei un kredītus pret auto ķīlu (līdz 90% no auto vērtības). Ja steidzami nepieciešama lielāka naudas summa un ir vēlēšanās iegādāties jaunu lietotu automašīnu, tad Mogo.lv ir viens no risinājumiem. Nav nepieciešami papildus dokumenti un ienākumus apliecinoši kontu izraksti. Kā garantija kredītam kalpo automašīna.

Kāds ir kredīta saņemšanas process

Mogo.lv ierobežojumi, lai saņemtu kredītu: automašīna, ar kuru Tu garantē kredīta atmaksu, nedrīkst būt vecāka par 20 gadiem un tai ir jābūt ar spēkā esošu tehnisko apskati (vismaz vēl vienu mēnesi) un OCTA apdrošināšanai, kā arī automašīnai ir jābūt reģistrētai uz Tava vārda. Ja kredīta summa ir virs 5000 eiro, tad Mogo.lv pieprasa, lai spēkā būtu arī KASKO apdrošināšana.

Izvēlies sev ērtāko kredīta pieteikuma veidu – piesakies internetā aizpildot pieteikumu aizdevēja mājas lapā vai zvanot pa tālruni, vai ierodoties personīgi Mogo.lv ofisā. Kredīta pieteikumu izskatīs 30 minūtēs (darbas dienās 9:00-18:00). Ja atbilde būs pozitīva, tad nepieciešams parakstīt kredīta līgumu elektroniski vai arī satiekoties klātienē ar Mogo.lv darbinieku.

Kad līgums parakstīts, tad Mogo.lv ar kurjerpastu nosūta CSDD nepieciešamo informāciju, lai reģistrētu auto kā nodrošinājumu kredīta saņemšanai. Uzreiz pēc tam tiek pārskaitīta naudas summa uz bankas kontu. Kredīta noformēšana var aizņemt dažas stundas, nauda tiek pārskaitīta jau tajā pašā dienā.

Par dokumenta noformēšanu būs jāmaksā 0.01€, tā ir summa, kas būs jāpārskaita uz Mogo.lv bankas kontu un šī summa kalpos kā apstiprinājums tam, ka piekrīti līgumam un kredīta saņemšanai. Papildus vēl jārēķinās ar CSDD noteikto nodevu, kas apmēram ir 30.00€.


Mogo.lv piedāvā aizņemties

  • kredīta ņēmējam jābūt sasniegušam 20 gadu vecumu;
  • kredīta noformēšana un saņemšana var aizņemt 1 darba dienu;
  • pieteikties kredītam iespējams internetā;
  • kredīta  summa var būt līdz 90% no automašīnas vērtības;
  • atmaksas termiņš no 3 līdz 72 mēnešiem (nepieciešamības gadījumā termiņš var tikt pagarināts).

Svarīgi

  • Izvērtē savas atmaksas iespējas un esi atbildīgs! Neaizņemies, ja tas nav nepieciešams! Pirms aizņemies, izlasi līguma noteikumus un jautājumu gadījumā sazinieties ar aizdevēju.
  • Aizpildiet aizdevuma pieteikumu un sāciet savu ceļu uz naudu jau šodien! Pēc pieteikuma nosūtīšanas Jūsu personīgais klientu menedžeris sazināsies ar Jums 24 stundu laikā. Pozitīvas atbildes gadījumā naudas summa tiks pārskaitīta uz Jūsu kontu.
  • Jebkurā laikā iespējama priekšlaicīga aizdevuma līguma izbeigšana un tai nepiemēro papildus maksu
 Pieteikties! Atbildēsim 30 minūšu laikā

Atteikuma tiesības

Kredīta ņēmējs 14 (četrpadsmit) dienu laikā drīkst izmanot atteikuma tiesības un atkāpties no Kredītlīguma, vairāk informācijas skatīt šeit.

Informācija par soda sankcijām

Saistību neizpildes gadījumā var tikt uzsākts parāda piedziņas process, prasījuma tiesības nodotas trešajām personām, negatīvi ietekmējot Aizņēmēja kredītvēsturi un iespējams kredītreitingu, kas var būt par iemeslu pakalpojuma sniedzēja atteikumam. Maksājumu kavējumu gadījumā tiek aprēķināts līgumsods no kopējās kavēto maksājumu summas par katru kavējuma dienu.

Pieteikties Mogo kredītam

Atsauksmes

Lai Jūs varētu pieņem labāko risinājumu, izvēlēties Jums izdevīgāko aizdevēju kompāniju, esam izveidojuši sadaļu atsauksmes par aizdevējiem. Pievieno atsauksmi arī Tu!

Mogo
2017-06-29 12:14:38
Lielas procentu likmes,bet kompanija pati par sevi ir neslikta. Visi sudzas tikai tapec ka daudz japarmaksa. Bet uz to ir jārēķinās ,ja ņem tāda vietā
Mogo
2016-06-17 23:29:42
Вы что лохи все?проценты считайте.видетесь как дети
Mogo
2014-03-26 20:52:29
pirku auto caur viniem.auto vertiba bija 1000ls iemaksaju 300 atlikuso sumu sedza vini uz 24menesiem parmaksaju kautkadus 500ls.taka nav tik traki
Pievienot atsauksmi
Vārds *
Vērtējums *
Atsauksme
refresh
captcha

Pieraksties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi un uzzini par aktualitātēm, jauniem piedāvājumiem un akcijām!
to top